Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti in somalia

Memphis | United States

Memphis | United States

s3.amazonaws

tė e nė do nuk ėshtė i mė po qė dhe pėr njė me se ta unė ka ti jo te mirė mund ju ēfarė nga si duhet ne kjo kam kėtė ai por shumė jam di kėtu je ke a

Njoftimi GAZ 2001 Golf 4 Shitet, Durrës, AUTOMJETE, Makina

Golf 4 1.8T 2001 Kaio manuale, 5 porta Km 240.000 originale (kontrolloje ku te duash) Impanti tipi i ri Konsum 100% gaz, ne qytet 8.7 litra Boula te goma rezerve 38 litroshe

#merrjepautotirana Instagram posts (photos and videos

Marka 👉Ford focus Forca mottorrike👉1.8tdci Lloji i kajos👉manuale Karburanti 👉nafte Viti i prodhimit 👉2003 Kilometrat👉267234 km (origjinale) Te tjera 👉4airbag,abs,xhama te 4 elektrik,kondicioner, muzika ford shume e paster,yllje qendrore, Cmimi 👉2700 euro pak i diskutueshem Nr i kontaktit👉0699545634 Pershkrim 👉makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te

Njoftimi okazion golf 4 shitet, vlore, automjete, makina

shitet golf 4 okazion urgjent. 1.6 benzin 8 valvola konsum minimal me te gjitha sherbimet te sapo bera. goma te reja , rrip faze , taketa , gomina , amortizator , vaj filtra , cdo gje ok dhe me garanci. me dokumenta te rregullta der ne 2017. shitet per arsye emigrimi urgjent cemimi 1500€ i padiskutushem.

Mali servis Small service Volkswagen Golf 4 2002 -

Oct 10, 2016· Малка услуга Малый сервис Kleindienst küçük hizmeti.

2014'' Volkswagen Golf për shitje - €13,900. alma, Tiranë

I/e përdorur E bardhë 2014'' Volkswagen Golf Naftë Mekanike 140000 km. VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start&stop,pasqyrat me yllje,me vetparking pilot automatic ,klima bizonale Çmimi €13,900. alma - blini 2014

s3.amazonaws

tė e nė do nuk ėshtė i mė po qė dhe pėr njė me se ta unė ka ti jo te mirė mund ju ēfarė nga si duhet ne kjo kam kėtė ai por shumė jam di kėtu je ke a

Napa County California

Napa County California . Whitley County Indiana | Spain Girona | Page County ia | Pinellas County Florida | Beaver County Oklahoma | Hancock County Indiana | Meade County Kansas | Payne County Oklahoma | Floyd County Texas | Australia Gladstone–Tannum Sands | Benton County Iowa | Sweden Kinda | Netherlands Sittard-Geleen | Douglas County Wisconsin | Sheridan County Montana | Napa

Frederick County ia

Frederick County | ia. Oconto County Wisconsin; Day County South Dakota; Netherlands Mook en Middelaar

Williamson County Tennessee

Williamson County Tennessee . Harlan County Kentucky | Denmark Nordfyn | Dunklin County Missouri | Division No. 19 Canada | Arroyo Municipality Puerto Rico | Sweden Sotenas | Williamson County Tennessee | Reeves County Texas | Fairfield County Connecticut | Keewatin Canada | Marshall County Alabama | Bryan County Oklahoma | Bayfield County Wisconsin | Lorient France | Roosevelt County …

Memphis | United States

Memphis | United States

Memphis | United States

Memphis | United States

Fresno - United States

Olinda, Brazil. Fresno - United States

#merrjepautotirana Instagram posts (photos and videos

Marka 👉Ford focus Forca mottorrike👉1.8tdci Lloji i kajos👉manuale Karburanti 👉nafte Viti i prodhimit 👉2003 Kilometrat👉267234 km (origjinale) Te tjera 👉4airbag,abs,xhama te 4 elektrik,kondicioner, muzika ford shume e paster,yllje qendrore, Cmimi 👉2700 euro pak i diskutueshem Nr i kontaktit👉0699545634 Pershkrim 👉makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te

VOLKSWAGEN PASSAT

14.07.2019 (23:06):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kaio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri Lexo detajet..

Përdorur Volkswagen lista. Lirë dhe pothuajse e re

1998'' Volkswagen Golf. I skaduar 17 Shkurt 2017, Korçë. 4000 cc 230000 km Mekanike E zezë . Vw golf 4: Motor 1.9td(i),230.000km,viti prodhimit 1998,xhama elektrik,hapje yllje qendrore dhe me pult,disqe alumini,goma90%,sedilje me ngrohje,sedilje me veshje gjysem kamosh gjysem strome,deel pas,kondicioner,konsum ekonomik,karta deri

Memphis | United States

Memphis | United States

Frederick County ia

Frederick County | ia. Oconto County Wisconsin; Day County South Dakota; Netherlands Mook en Middelaar

Volkswagen Golf 3 1.4 Technical Specs, Dimensions

Stock tire sizes are 175 / 70 on 13 inch rims at the front, and 175 / 70 on 13 inch rims at the rear. For stopping power, the Golf 3 1.4 braking system includes Discs at the front and Drums at the rear. The Golf 3 model is a car manufactured by Volkswagen, sold new from year 1995 to 1997, and available after that as a used car.

VW Volkswagen | Vetura në shitje | Durrës | MirLir

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte🔹 Version UNITED🔹VITI 2008 🔹175447 KM me liber Servisi 🔹EMERTIMI I GAZRAVE; me kamjo automatike Makina ka nje konsum minimal . Durrës Sot, 10:17. Golf 4 1.9 DTI e kuqe me Clima me letra te paguar ne gjendje shum te mir shum e paster mrena jasht.

Williamson County Tennessee

Williamson County Tennessee . Harlan County Kentucky | Denmark Nordfyn | Dunklin County Missouri | Division No. 19 Canada | Arroyo Municipality Puerto Rico | Sweden Sotenas | Williamson County Tennessee | Reeves County Texas | Fairfield County Connecticut | Keewatin Canada | Marshall County Alabama | Bryan County Oklahoma | Bayfield County Wisconsin | Lorient France | Roosevelt County …

Napa County California

Napa County California . Whitley County Indiana | Spain Girona | Page County ia | Pinellas County Florida | Beaver County Oklahoma | Hancock County Indiana | Meade County Kansas | Payne County Oklahoma | Floyd County Texas | Australia Gladstone–Tannum Sands | Benton County Iowa | Sweden Kinda | Netherlands Sittard-Geleen | Douglas County Wisconsin | Sheridan County Montana | Napa

Napa County California

Napa County California . Whitley County Indiana | Spain Girona | Page County ia | Pinellas County Florida | Beaver County Oklahoma | Hancock County Indiana | Meade County Kansas | Payne County Oklahoma | Floyd County Texas | Australia Gladstone–Tannum Sands | Benton County Iowa | Sweden Kinda | Netherlands Sittard-Geleen | Douglas County Wisconsin | Sheridan County Montana | Napa

Related links